ایتالیاکشور دهکده های ساحلی

ساخت وبلاگ
چکیده : ایتالیاکشور دهکده های ساحلی تور ارزان خارجی ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است و پایتخ... با عنوان : ایتالیاکشور دهکده های ساحلی بخوانید :

پوزیتانو

پوزیتانو یکی از مشهورترین سواحل ایتالیا است و یک شهرک در استان سالرنو قرار دارد.پوزیتانو در قرن 16 و 17 میلادی به عنوان بندر جمهوری آمالفی در بالای ساحلی آمالفی ساخته شده و جمعیتی در حدود 4000 نفر را در خود جای داده است. رومیان باستان ابتدا در قدیم به ساخت ویلاهای شیک و رویایی در صخره های شیب دار پرداختند.

ایتالیا کشور دهکده های ساحلی

کوچه و پس کوچه های این شهر از آرامش بینظیری برخوردار است و آب و هوای معتدل و ملایم پوزیتانو در طول سالیان مکان را به مقصدی محبوب برای گردشگران تبدیل کرده است.پوزیتانو شهرت خود را مدیون مجله مد و فشن (هارپربازار )است که توسط جان اشتاین بک در سال 1953 است و به کمک آن توانست خود را از یک دهکده فقیر ماهیگیری به یکی از پر طرفدارترین جاذبه های ایتالیا تبدیل کند.

ایتالیا کشور دهکده های ساحلی

راولو

راولو در بالای کوه ها و در 3 مایلی آمالفی قرار دارد و رستوران ها و کافی شاپ ها و موزه ها و ویلاهای رمانتیک زیادی وجود دارد و کنسرت ها و رویدادهای زیادی ساخته می شود.

ایتالیا کشور دهکده های ساحلی

سورنتو

سورنتو دهکده ای بدون ساحل است و صخره هایی دارد که مناظر بی نظیری به سمت اقیانوس دارد در این دهکده قدیمی از ساحل آمالفی تا شرق،از پومپی تا شمال و جزیره کاپری را می توانید ببینید.

ایتالیا کشور دهکده های ساحلی

مانارولا

مانارولا یکی از زیباترین و قدیمی ترین دهکده های ساحلی ایتالیا است و در منطقه سنک تر واقع شده است.مانارولا شهرت خود را مدیون تپه های سرسبز و باغ های تاکستان است و برای ماهیگیری مناسب است.مانارولا به دلیل تپه ها و باغ های دلچسبش به مسیر عشق یا ویا دل آموره نیز شهرت دارد.

ایتالیا کشور دهکده های ساحلی

 

...
نویسنده : sami بازدید : 19 تاريخ : سه شنبه 5 دی 1396 ساعت: 19:13