مکان های دیدنی رایگان فلورانس

ساخت وبلاگ
چکیده : مکان های دیدنی رایگان فلورانس تور ارزان خارجی ایتالیا یکی از زیباترین کشورهایی است که باید به ... با عنوان : مکان های دیدنی رایگان فلورانس بخوانید :

تماشای کلیساها
فلورانس هم مانند بسیاری ازشهرهای دیگر ایتالیا کلیساهای متعددی دارد که بازدید از بسیاری از آن‌ها رایگان است. بنابراین همانطور که در حال گشت‌زدن هستید، می‌توانید سری به کلیساهایی که در آن‌ها باز است، بزنید. ممکن است گنجینه‌های هنری غیرمنتظره‌ای بیابید یا حتی به مراسم دعا که با اجرای موسیقی پایان می‌یابد، بپیوندید .از جمله کلیساهای مهم می‌توان از کلیسای سن مینیاتو ال‌مونته در تپه‌های پشت میدان میکل آنژ نام برد.

مکان های دیدنی رایگان فلورانس
بازدید از کلیسای دومو
کلیسای رومو مشهورترین و زیباترین کلیسای شهر فلورانس می باشد. بازدید از این کلیسا برای عموم رایگان بوده و به راحتی می توانید برای بازدید از این کلیسا بدون پرداخت هزینه وارد محوطه ی آن شوید. البته برای بالا رفتن از پله ها و رفتن به گنبد هزینه از شما دریافت خواهد شد. اگر علاقه مند به پرداخت هیچ هزینه ای نباشید، می توانید از خیر بازدید گنبد کلیسا بگذرید.

مکان های دیدنی رایگان فلورانس
تماشای درهای تعمیدگاه معروف فلورانس
 گرچه برای دیدن قسمت‌های داخلی تعمیدگاه که در مقابل کلیسای دومو قرار دارد باید ورودیه پرداخت ولی معروف‌ترین بخش این بنا درهای آن است که آن هم در بیرون قرار دارد.

مکان های دیدنی رایگان فلورانس

گردش در بازار چرم فلورانس

بازار چرم فلورانس از بازارهای دیدنی این شهر محسوب شده و قبل از این که اقدام به خرید محصولات متنوعی که در این بازار موجود هستند، بکنید؛ گردشتان در این بازار رایگان به حساب می آید. گشت و گذار در بازار چرم فلورانس نیز به اندازه ی خرید کردن از آن لذت بخش و دوست داشتنی می نماید.

 

 

...
نویسنده : sami بازدید : 30 تاريخ : يکشنبه 3 دی 1396 ساعت: 0:20