سواحل خیره کننده جزیره لنکاوی

ساخت وبلاگ
چکیده : برترین تفریحات جزیره لنکاوی تور خارجی مالزی اگر به دنبال مکانی نسبتا قابل دسترس تر به ایر... با عنوان : سواحل خیره کننده جزیره لنکاوی بخوانید :

سواحل لنکاوی را باید جذاب ترین قسمت این سفر دانست. شن های نرم و ریز و سفید در کنار درخشندگی طبیعی آب، بهترین فضا را برای ساحل گردی و تفریحات آبی محیا کرده است. البته ذکر این نکته مهم است که آب سواحل لنکاوی آنقدرها زلال نیست و شنا بیشتر در استخرهای ساحلی انجام می شود. اما این موضوع چیزی از زیبایی سواحل لنکاوی کم نمی کند. سواحلی با غروب و طلوع افتاب زیبا، سواحلی خلوت تر و دنج تر برای قدم زدن و سواحلی که دارای چمن بوده و محل خوبی برای گذراندن یک روز با خانواده هستند.

 

برترین تفریحات جزیره لنکاوی

جزیره لنکاوی دقیقا مانند شمال ایران دارای زمین های کشاورزی به سبک شالیزار است. با این تفاوت که همین زمین های کشاورزی جزیره لنکاوی را تبدیل به یک جاذبه گردشگری نیز نموده است. از طریق پل های چوبی با ارتفاع کم، شما می توانید در این شالیزارهای بگردید و از فضای موزه برنج جزیره لنکاوی لذت ببرید.

 

برترین تفریحات جزیره لنکاوی

چتر سواری به کمک قایق موتوری و جزیره گردی با جت اسکی از دیگر تفریحات هیجان انگیزجزیره لنکاوی می باشد که علاوه بر هیجان بالا، شما را با جزایر مختلف و بخش های دیدنی جزیره لنکاوی آشنا می کند.

 

برترین تفریحات جزیره لنکاوی

همچنین اگر نیازمند تفریحی سنگین تر و ورزشی هستید سفربین به شما یکی از پارک های جزیره لنکاوی مالزی که پارکی ماجراجویانه می باشد را پیشنهاد می دهد. که در آن باید مانند یک کوماندو فعالیت های مختلفی مثل سینه خیز رفتن، بالا رفتن از جنگل، پیچ و تاب خوردن و… را انجام دهید.

غذاهای محلی در بازارهای شبانه از دیگر قسمت های خوب این سفر خواهد بود. غذاها در جزیره لنکاوی خوشمزه و ارزان است و شما می توانید طی خرید سوغات از بازار، غذاهای مختلفی را تست کنید. غذای دریایی یا جوجه کبابی، آب میوه های تازه، یخ چای خانگی، میوه های تازه، انواع سالاد، ساته، ساموسا و شیرینی های مختلف زیادی مانند کلوچه، پنکیک و… از چیزهایی هاست که برای شما جذاب خواهد بود.

 

برترین تفریحات جزیره لنکاوی

 

و اما اگر به جزیره لنکاوی بروید و تلکابین لنکاوی را سوار نشوید قطعا بزرگترین اشتباه سفر را انجام داده اید. مسیر تله کابین لنکاوی یکی از پرشیب ترین مسیر های تله کابین دنیا است. کمی ترسناک است اما دیدن نمای ۳۶۰ درجه جزیره و اطراف آن به این سواری هیجان انگیز می ارزد.

 

برترین تفریحات جزیره لنکاوی

و در نهایت آخرین پیشنهاد ما در سفر به جزیره لنکاوی موزه هنرهای سه بعدی است. در این موزه نقاشی هایی چون قایق های شهر ونیز، اهرام مصر، سافاری ها و جنگل های بارانی، موج سواری و مناظر تخیلی زیاد قرار دارد؛ که قابلیت نمایش سه بعدی دارند.

 

--------------------------

گردآوری و تنظیم : سفربین

مطالب مرتبط :

...
نویسنده : sami بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ساعت: 20:15