جالب ترین و عجیب ترین فستیوال های دنیا

ساخت وبلاگ
چکیده : سفر به فستیوال های عجیب دنیا تور خارجی ارزان فستیوال‌های مختلفی معمولا در سراسر دنیا ب... با عنوان : جالب ترین و عجیب ترین فستیوال های دنیا بخوانید :


فستیوال لا تومتینا
فستیوال معروف لا تومتینا در چهارشنبه آخر ماه اوت هر سال در شهر Bunol  والنسیا واقع در شرق اسپانیا اتفاق می‌افتد. در این روز در تمام شهر جنگ با گوجه فرنگی جریان دارد. پس بهتر است لباس‌های سفید را در خانه بگذاریم!

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال جنگ پرتقال‌ها
فستیوال جنگ پرتقال ها که بیشتر شباهت به جنگ غذایی است تا فستیوال غذا در ایتالیا اتفاق می‌افتد. در فستیوال جنگ پرتقال ها به جای نیزه و شمشیر جنگجویان به هم پرتقال پرتاب می‌کنند.

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال پنیر غلط زن
اگر می‌خواهید عده ای مرد را در حال دنبال کردن یک پنیر بزرگ که از بالای تپه به سمت پایین غلط می‌زند ببینید، به کوپرز هیلین واقع در انگلستان بروید. اغلب در این فستیوال زخمی‌های زیادی می‌بینیم!

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال پن کیک النی
گفته می‌شود که این فستیوال از سده پانزدهم میلادی در انگلستان به وجود آمده؛ زمانی که زن‌ها گذر زمان را در حال پن کیک درست کردن از دست دادند. زمانی که زنگ زده می‌شود، آنها با ماهیتابه حاوی پن کیک از خانه بیرون می‌دوند. این مسابقه همچنان هر ساله در النی اتفاق می‌افتد.

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال هومونگوس فونگوس
در سال ۱۹۸۸ یک قارچ غول پیکر در جنگل آیرون کانتی واقع درایالت میشیگان آمریکا پیدا شد و امروزه نیز این روز را جشن می‌گیرند. یک پیتزای قارچ خیلی بزرگ برای شرکت کنندگان در فستیوال پخته می‌شود و آنها در مسابقه‌هایی مثل پخت قارچ شرکت کرده و راه پیمایی‌هایی با لباس و تم قارچی تدارک می‌بینند.

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال صدف دریایی گالوی
این فستیوال هر ساله بیست هزار نفر از دوست داران صدف دریایی را به سمت خود می‌کشد. این فستیوال که در شهر گالوی واقع در ایرلند صورت می‌گیرد، طولانی‌ترین فستیوال غذا در اروپا است.

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال لیموی مانتون
شهر مانتون در فرانسه هر ساله از لیمو و پرتقال‌های محلی نمایشی راه می‌اندازد که حدود صد و شصت هزار بیننده را به  شهر فرانسه می‌آورد.

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا


فستیوال خرچنگ مین
این فستیوال در شهر راک لند واقع در نیو انگلند آمریکا برگزار می‌شود. این فستیوال شامل موسیقی زنده و بیست هزار پوند خرچنگ برای خورده شدن می‌باشد.

 

سفر به فستیوال های عجیب دنیا

 

-----------------------

گردآوری و تنظیم : سفربین

مطالب مرتبط : فستیوال بستنی گرجستان  * برترین فستیوال های دنیا  * فستیوال گوجه فرنگی اسپانیا

...
نویسنده : sami بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397 ساعت: 20:45