سفر به زیباترین جزیره آفریقا

ساخت وبلاگ
چکیده : سفر به زیباترین جزیره آفریقا تور ارزان خارجی نام قناری یا کاناری از ریشه کلمه لاتین کاناری به مع... با عنوان : سفر به زیباترین جزیره آفریقا بخوانید :

این جزایر زیبا در نتیجه فعالیت کوه های آتشفشانی از ۶۰ ملیون سال پیش در سواحل غربی قاره آفریقا سربر آورده اند.
به همین دلیل است که سواحل این جزایر به رنگ سیاه دیده می شوند. شاید بتوان سواحل جزایر قناری را نقطه مقابلی بر شن های سفید روسیه دانست. این جزایر جزو ۱۷ منطقه خودمختار اسپانیا و بعنوان جامعه ای مستقل از آفریقا به شمار می روند. این جزایر مرکب از ۷ جزیره نزدیک به ساحل مراکش است و پایتخت آن ها لاس پالماس است.
سفر به این جزایر برای هیچ کس فراموش شدنی نیست. استفاده از صنعت مدرن هتلداری و ترکیب آن با طبیعت بی نظیر به جز در سواحل قناری در هیچ کجای جهان بدین شکل وجود ندارد. اتاق های روباز در سواحل، رستوران های درون آب،  غذاهای گرمسیری و بسیاری از تفریحات آبی همگی شما را برای گذراندن تعطیلاتی شگفت انگیز دعوت می کنند.
برای بازدید از این جزایر بهتر است بهترین نقاط دیدنی این جزایر را بشناسید تا اگر روزی هوس سفری رویایی به این گوشه دنیا را کردید زمان را از دست ندهید.
سواحل جزایر قناری
سواحل جزایر قناری،  اصلی ترین جاذبه این مجموعه جزایر به شمار می آیند. سواحلی که در آن ها برای شما جزئی ترین وسایل رفاهی وتفریح تدارک داده شده است.

سفر به زیباترین جزیره آفریقا
پارک ملی تیده
مجموعه ای شگفت انگیز از آتشفشان های فعال و خاموش و سنگ های بی نظیر آتشفشانی که از تماشای آن ها سیر نخواهید شد. کوه آتشفشانی تیده، بلندترین قله اسپانیا، سومین آتشفشان بزرگ و فعال دنیاست.  این قله در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.
لورو پارک
باغ وحش بی نظیر لورو، مکانی پر از طوطی های رنگارنگ که تا قبل از تماشای یکجای آن ها هرگز  حتی تصور وجود این همه انواع مختلف طوطی را نمی کردید. علاوه بر این در این پارک حیواناتی را خواهید دید که تا قبل از آن تنها از مستند های تلویزیونی آن ها را تماشا کرده بودید. شاید تصور تماشای پنگوئن ها درجزایر گرمسیری امری محال به نظر برسد اما در جزایر قناری هیچ امری محال نیست. طولانی ترین تونل آبی دنیا برای تماشای آکواریوم های پارک لورو، از دیگر جذابیت هایی است که ساعت ها کودکان را سرگزم خود خواهد کرد.

سفر به زیباترین جزیره آفریقا
دهکده ماسکا
دهکده های کوهستانی کم جمعیت همیشه ما را به یاد کارتون های دوران کودکی مان می اندازد. دهکده ماسکا در تنه ریف، بعد از تیده یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری به شمار می رود. اما در نظر داشته باشید برای سفر به این دهکده کوچک به جای اجاره اتوموبیل و رانندگی در جاده خطرناک و پر پیچ و خم، از حمل و نقل عمومی یا گشت های آژانس های مسافرتی استفاده نمایید. در این صورت هم سفر امن تری خواهید داشت و هم به راحتی می توانید به تماشای طبیعت بی نظیر ماسکا بپردازید.
شهر قدیم لاس پالماس
در جنوب لاس پالماس، خانه هایی تاریخی، موزه هایی زیبا و رستوران ها و کافه هایی دنج وجود دارد که شما را به سال های دور لاس پالماس خواهد برد. موزه های این منطقه همانند موزه کولون که شامل یافته های سفر کریستف کلمب است، شما را برای ساعت های بسیاری سرگرم خواهد کرد.

سفر به زیباترین جزیره آفریقا
کلیسای ایگلسیا دو نوئسترا سینیورا و کلیسای جامع سانتا آنتا
جزایر قناری تنها دارای جاذبه های طبیعی نیستند، کلیساهای تاریخی در شهرهای سانتاکروز و لاس پالماس از شاهکارهای معماری کلاسیک اروپایی، برای فرهنگ دوستان راوی داستان های بسیاری از تاریخ این جزایر هستند.
موزه طبیعت و انسان
اگر به تاریخ باستان و اشیای باستانی علاقه مندید، موزه طبیعت وانسان جزایر قناری با مومیایی های باستانی در انتظار شماست. در موزه طبیعت و انسان،  درباره حیات وحش، گیاهان و به خصوص آتشفشان تیده اطلاعات جالبی بدست خواهید آورد.

 

 

 

تور ارزان داخلی ، تور ارزان خارجی,...
نویسنده : sami بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 3:23