پارک توریا بزرگترین پارک والنسیا | بلاگ

پارک توریا بزرگترین پارک والنسیا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

پارک توریا والنسیا یک پارک سرسبز عمومی با بیش از هفت هزار متر طول و هزار متر مربع مساحت بوده و درختان گوناگون، گیاهان، گل‌ها، آب‌نما‌های متعدد، محوطه‌های ورزشی، زمین بازی و فضاهای زیادی برای استراحت در اختیار بازدیدکنندگان و گردشگران تور اسپانیا قرار خواهد داد. بعد از تغییر مسیر رودخانه، مهندسین شهرسازی و طراحان مناظر متعددی به روی بخش‌های گوناگون پارک کار کردند تا منظره رود سابق را بازسازی کنند و یک مسیر بزرگ از درختان نخل، آب‌نما، گیاهان عطری، حوضچه و درختان کاج انتظار شما را خواهند کشید.

 

تفریحات جذاب در پارک توریا والنسیا


پارک توریا والنسیا از باغ وحش والنسیا آغاز به کار کرده و از حدود پانزده پل زیبا و به یاد ماندنی عبور خواهید کرد تا به شهر هنر و دانش والنسیا برسید. در پارک توریا والنسیا ، تفریحات جذاب زیادی در انتظار شما هستند و این تفریحات شامل زمین‌های بازی متعدد برای کودکان، قطار کوچک بامزه برای گردش در فضای پارک توریا والنسیا از این دست هستند.

 

تفریحات جذاب در پارک توریا والنسیا

اگر کودکی به همراه دارید، پارک گالیور را به هیچ عنوان از دست نداده چون یک مجسمه بزرگ از گالیور را به نمایش گذاشته و کودکان می‌توانند مانند لی‌لی‌پوت‌ها از دستان، موها و پاهای آن بالا بروند و دوباره به پایین سر بخورند. برای تجربه یک سفر خانوادگی و جذاب با تور اسپانیا همراه شوید.

 

تفریحات جذاب در پارک توریا والنسیا


اگر به پارک توریا والنسیا مراجعه نمایید در طی گردش خود با مجسمه‌های آهنی بزرگی روبرو می‌شوید که بسیار زیبا هستند. در طول مسیر خود نیز می‌توانید بر روی نیمکت‌های متعددی که در  پارک توریا والنسیا وجود دارد می‌توانید استراحت نمایید و به تحسین این آثار هنری بپردازید. بخش دیگر امکانات برجسته پارک توریا والنسیا امکانات ورزشی با کیفیت و عالی مانند بیس‌بال، فوتبال، بسکتبال، راگبی و دوچرخه سواری دارد. با توجه به اینکه باغ توریا در مرکز شهر قرار گرفته دسترسی به آن بسیار آسان است. هرچند اگر بخواهید کل شهر را بازدید نمایید احتمالاً به چند روز نیاز داشته باشید.

 

تفریحات جذاب در پارک توریا والنسیا

 

...
نویسنده : sami بازدید : 5 تاريخ : شنبه 4 فروردين 1397 ساعت: 20:35