چگونه با کودکان راحت‌تر سفر کنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : چگونه با کودکان راحت‌تر سفر کنیم تور دبی تور ارزان آنتالیا اگرچه سفر با خانواده بسیا... با عنوان : چگونه با کودکان راحت‌تر سفر کنیم بخوانید :

مشکلات متداول

کم آبی بدن
سعی کنید همیشه با خود یک بطری آب و یا نوشیدنی به همراه داشته باشید و کودکان خود را به مصرف نوشیدنی های معمول تشویق کنید. در صورت نیاز از مهماندارن هواپیما تقاضای یک بطری آب کنید. اگر در قسمت امنیت فرودگاه با مشکل مواجه می شوید، می توانید پس از گذر از قسمت امنیتی نوشیدنی مناسب را تهیه کنید.

How to travel with children more easily

تغییر فشار در کابین هواپیما می تواند گوش کودک شما را تحت تاثییر قرار دهد. این موضوع ممکن است باعث وحشت کودک شما شود. برای مقابله با این مشکل کودک خود را به خوردن آب تشویق کنید. همچنین می توانید علاوه بر نوشیدن آب از آدامس و شیرینی‌های متناسب با سن کودک خود استفاده کنید. اگر گوش کودک شما عفونت کرده است، در زمان پرواز تغییرات فشار بر روی گوش او حادتر می شود و باعث تشدید عفونت وی می شود. در چنین مواقعی توصیه می کنیم تا بهبودی کامل کودک‌تان پرواز نکنید.

How to travel with children more easily

خوابیدن

اگرچه صدای موتور هواپیما در کابین برای آرام کردن و به خواب فرو بردن کودکان کافیست، اما همیشه هم این چنین نیست. اگر کودک شما برای خوابیدن روال منظمی را دنبال می کند، سعی کنید در هواپیما برای او شرایط را تا جای امکان فراهم کنید، به عنوان مثال اگر در زمان خواب موسیقی خاصی را گوش می دهد، سعی کنید در هواپیما موسیقی مورد نظر کودک خود را پخش کنید و یا اگر از اسباب بازی خاصی استفاده می کند سعی کنید اسباب بازی وی را به همراه داشته باشید. زمانی که کودک اسباب بازی و وسایلی که در خانه با آن بازی می کند را در اطراف خود ببنید احساس امنیت و آرامش می کند.

لوازم پزشکی

مقداری وسایل اضطراری پزشکی را در کیسه‌های پلاستیکی یا ظروف پلاستیکی بسته‌بندی کنید تا اگر ناخودآگاه با مشکلی مواجه شدید، بتوانید شرایط را به حالت اولیه برگردانید. این کار باعث می‌شود سفر کردن با کودکان و نوزادان با آرامش خاطر بیشتری صورت گیرد.

وسایل مورد نیاز

اقلام زیر را با خود به همراه ببرید:

دما سنج
کرم ضد عفونی کننده
قطره چکان
قطره بینی
قطره چشمی

بیمه

سعی کنید قبل از سفر خود را بیمه کنید. بیمه‌های مسافرتی هزینه های مربوط به لغو هتل یا کنسل کردن پروازها به دلیل جراحت و بیماری را به شما برمی گرداند. مجموعه بلیت پرواز طلایی خدمات بیمه مسافرتی سامان را تحت پوشش خود دارد.
امیدواریم نکاتی که به آن اشاره کردیم برایتان مثمرثمر باشد.
...
نویسنده : sami بازدید : 20 تاريخ : دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت: 14:17