بازارهای محلی آنتالیا | بلاگ

بازارهای محلی آنتالیا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بتزتر کاله ایچی
از هر کدام از اهالی آنتالیا برای معرفی یک محل برای خرید سوال کنید ، یقینا جواب اکثر آنها بازار کاله ایچی خواهد بود. این بازار در نزدیکی دیوار شهر واقع شده است و محلی ها به آن لقب الماس شهر داده اند. کامحریت ، گولوک ، آتاتورک و ایسیکلار خیابان های مهم و اصلی خرید در این جا به چشم می خورند و محل فروش هرچیزی می باشند که شما تصور کنید. وجود عطر غذاها و ادویه جات به دنبال سرو صدای اهالی بازار حال و هوای جالبی به این محل می دهد و یاد انسان با گذشته پیوند می خورد. کاله ایچی در تور آنتالیا شامل یک بازار بزرگ ، دو حمام ، اسکله و دیوارها و دروازه های بسیار زیبا می باشد که دیدن آن ها هیجانی فراموش نشدنی است. به یاد داشته باشید که چانه زدن را از یاد نبرید.

بازارهای محلی مکان های رنگارنگ آنتالیا


توربان کاله ایچی
توربان را باید پرطرفدارترین تفریحگاه های آنتالیا دانست که بافت قدیمی و تازه ی شهر را با پوششی از درخت ها و درخچه ها و گل و گیاه در برگرفته است و منظره ای بی نظیر به وجود آورده است که پاتئق بسیاری از افراد محلی به شمار می رود. در این محل کلی فروشگاه های فروش تجهیزات دریایی ، فروشگاه های فروش سوغاتی ، صنایع دستی و کالاهای مختلف دیگر دیده می شود.

بازارهای محلی مکان های رنگارنگ آنتالیا
بازار غذای سرپوشیده آنتالیا
همان طور که اسم این بازار نیز هیجان خاصی به همراه دارد ، باید گفت دیدن آن نیز لذت بخش می باشد. این بازار بی نظیر در حدود هفتصد و شصت مغازه را در خود جای داده است که تماشای تمامی آن ها چندین روز زمان می برد . ایمن محل در آنتالیا به صورت شبانه روزی و در طول کل هفته باز است . و هر نوع ماده ی غذایی ، میوه و سبزیجاتی که فکرش را بکنید در آن دیده می شود. خوراکی ها همه تازه هستند و قیمت مناسبی هم دارند.

بازارهای محلی مکان های رنگارنگ آنتالیا

 

گردآوری و تنظیم : سفربین

...
نویسنده : sami بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 19:20