۵ تا از جاذبه‌های سوئیس که گردشگران از آن بی‌خبر هستند

ساخت وبلاگ
چکیده : ۵ تا از جاذبه‌های سوئیس که گردشگران از آن بی‌خبر هستند تور دبی تور ارزان سوئیس ... با عنوان : ۵ تا از جاذبه‌های سوئیس که گردشگران از آن بی‌خبر هستند بخوانید :
حدود ۱۰ هزار سال قبل یه دلیل ذوب شدن یخ‌ها، شکافی در سنگ آهک ایجاد شد و «آر گورج» را به وجود آورد. عمق آر گورج به ۲۰۰ متر می‌رسد. شما می توانید به وسیله شبکه‌ای از راه‌ها و تونل‌ها در طول یک و نیم کیلومتر این مسیر را طی کنید.
 1. کروکس دو وان

   

  Creux de Van

میلیون‌ها سال قبل به دلیل فرسایش زمین یک صخره غول‌پیکر به نام «کروس دو وان» در کوه‌های جورا شکل گرفت. ارتفاع این صخره به ۱۶۰ متر می‌رسد و این صخره پناهگاه عالی برای بزهای کوهی، پرندگان، موش خرماها، و بسیاری از حیوانات می باشد. این صخره از ژنو دو ساعت فاصله دارد.
 1. سوت دِ برا

   

  Saut de Brot

پلی سنگی در قسمت پایینی Areuse Gorge قرار دارد که پیاده‌روی در طبیعت را لذت بخش می کند. پل « سوت د برا» از روی رودخانه عبور می کرده و باعث چشم‌انداز خارق العاده‌ای در دل طبیعت می‌شود.
 1. ایتانگ دلا گوروئره

   

  Etang de la Gruère

در میان رشته کوه‌های  جورا دریاچه کوچک وزیبایی به نام «ایتانگ دلا گوروئر» قرار دارد. این مکان به عنوان یک تالاب مهم ملی تلقی می‌شود. آب و هوای این منطقه مشابه نوردیک است. حدودا ۴۵ دقیقه طول می کشد تا یک دور کامل را بپیمایید.
 1. قلعه توبیون و والر

   

  Château de Tourbillon & Valère

«قلعه توبیون و والر» را در لیست بازدید‌های خود قرار دهید. این دو قلعه با عزمت روی دو تپه در مقابل هم قرار گرفته اند و مشرف به شهر می باشند.
از اینکه همراه ما بودید سپاسگذاریم، دیدگاه و نظرات خودرا باما به اشتراک بگذارید
...
نویسنده : sami بازدید : 35 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 22:21