باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور

ساخت وبلاگ
چکیده : باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور تورهای ارزان خارجی شاید تا به حال باغ های زیادی در کشورهای مخت... با عنوان : باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور بخوانید :

باغ بوچارت در جزیره ونكور كانادا و در فاصله‌ی بیست و یک كیلومتری از شهر ویكتوریا واقع شده و سال تأسیس آن به ۱۹۰۴ میلادی می‌رسد. یك باغ كاملاً رؤیایی با حدود بیست هكتار وسعت كه حقیقتاً میتوان آنرا شاهكار معماری سبز نامید.

باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور


از این باغ پرشكوه و بی مانند سالانه بیش از یك میلیون نفر گردشگر و توریست توسط تورهای خارجی از کشورهای مختلف بازدید می‌ كنند و دولت كانادا همزمان با یكصدمین سال تولد این باغ بهشتی، آن را به عنوان یك سند ملی، تاریخی به ثبت رساند.
پس با سفربین همراه شوید که باهم سفری تصویری به باغ بوچارت این بهشت زیبا داشته باشیم.

باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور


خانم و آقای بوچارت در بیش از یكصد سال پیش كاربری كارخانه سیمان خود را به زیباترین باغ جهان تغییر دادند.باغ‌های بوچارت در مکانی که قبلاً معدن سنگ آهک بود واقع شده‌است. این معدن به آر.پی. بوچارت تعلق داشت. در سال ۱۹۰۹، معدن سنگ آهک، پس از پنج سال استخراج تعطیل و تخلیه شد.

باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور

جنی بوچارت، همسر آر. پی. بوچارت، تصمیم گرفت بر بقایای معدن متروک، باغی ایجاد کند. در یک بازه زمانی ده ساله، با به کار گرفتن کارگران معدن که اکنون بی کار شده بودند، تخته سنگ ها و زباله ها از محوطه معدن خارج شد. با اسب و ارابه خاک به منطقه آورده شد و به این ترتیب نخستین باغ از مجموعه باغ های بوچارت به نام باغ سانکن ایجاد شد.
امکانات بسیار زیاد و مفرحی در باغ بوچارت تدارک دیده شده است که اگر بخواهید تمامی آنها را ببینید باید چندین روز را صرف گشت و گذار در این باغ نمایید. این باغ 4 فصل در هر فصل نمایی منحصصر بفرد و رویایی بخود میگیرد.

باغ های گل بوچارت ، بهشت ونکوور

 

...
نویسنده : sami بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت: 2:15