سوغاتی های بی نظیر یونان

ساخت وبلاگ
چکیده : سوغاتی های بی نظیر یونان یونان کشوری زیبا است که برخی از زیباترین منظره‌های جهان را در اختیا... با عنوان : سوغاتی های بی نظیر یونان بخوانید :

بوزوکی
اگر به دنبال مناسب‌ترین سوغات یونان برای علاقمندان به موسیقی سنتی هستید، بوزوکی که سازی رایج در این کشور است می‌تواند بهترین هدیه تلقی شود. البته بسیاری از افراد نحوه کار با این ساز سنتی را بلد نیستند و بیشتر به خاطر زیبایی آن و به عنوان وسایل تزئینی و دکوری از آن استفاده می‌کنند.

بهترین سوغاتی های کشور یونان چیست؟
صندل های چرم دست ساز به سبک یونانی
این صندلهای چرمی بهترین سوغات برای فصل تابستان می باشد. طراحی ساده ای دارند و یادآور صندل هاییست که یونانیان باستان به پا میکرده اند. که در سالهای اخیر طرح و رنگ های متنوع تری از این صندل ها به بازار آمده است و در تمامی مراکز خرید در یونان پیدا می شود.

بهترین سوغاتی های کشور یونان چیست؟

بسته داروهای گیاهی
مادربزرگ های یونانی به رد طب پزشکی مدرن و انتخاب روشهای درمانی سنتی و گیاهی معروفند. از نظر آنها همیشه یک گیاه هست که برای هر بیماری خوب است. مثلا بابونه برای درمان سرماخوردگی، اسطوخودوس برای آرامش و بادرنجوبه به عنوان ضد افسردگی تجویز می شود. در مناطق روستای و در شهرهای بزرگ همیشه یک مغازه طب گیاهی پیدا خواهید کرد.

بهترین سوغاتی های کشور یونان چیست؟
محصولات سنتی
کشور یونان به خاطر محصولات محلی خود بسیار می‌باشد. در این کشور می‌توانید انواع محصولات سنتی و محلی را تهیه کرده و به عنوان سوغاتی یونان با خود به همراه داشته باشید. از جمله این محصولات می‌توان به روغن زیتون، انواع زیتون، عسل، انواع بیسکوئیت، کنجد، حلوا، انواع شیرینی، پنیر و سوسیس اشاره کرد. فروشگاه‌های بسیاری را می‌توانید مشاهده کنید که در مرکز شهر و یا فرودگاه‌ها این محصولات را می‌فروشند.

بهترین سوغاتی های کشور یونان چیست؟

 

 

...
نویسنده : sami بازدید : 27 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 22:03