جزیره پالائو بهترین مقصد برای غواصی زیرآب

ساخت وبلاگ
چکیده : جزیره پالائو بهترین مقصد برای غواصی زیرآب برای کسانی که عاشق فعالیت های زیرآب هستند جزیره پالائو ... با عنوان : جزیره پالائو بهترین مقصد برای غواصی زیرآب بخوانید :

جمهورری پالائو کشوری جزیره ای در اقیانوس آرام در قاره اقیانوسیه واقع در هشتصد کیلومتری شرق فیلیپین می باشد پایتخت پالائو شهر نگرولمود در ایالت ملئوک می باشد. پالائو در فاصله سه هزار و دویست کیلومتری جنوب توکیو واقع شده است و از نظر جغرافیایی بخشی از جزایر میکرونزی به شمار می آید.

پالائو مقصدی عالی برای تفریحات منفعلانه

پالائو به لطف سواحل شنی خارق‌العاده، مقصد شیرجه و حیات وحش سواحل مرجانی، مقصدی عالی برای تفریح فعال و منفعلانه است. در آنجا می‌توانید از ساحل، شیرجه یا ورزش‌های آبی لذت ببرید.

پالائو مقصدی عالی برای تفریحات منفعلانه

پالائو که اغلب به عنوان بهترین مقصد غواصی زیر آب در این سیاره تلقی می‌شود، جزیره‌ای با سواحل مرجانی، ویرانه‌های جنگ جهانی دوم در عمق غارها و تونل‌های زیرآبی و همین طور برخی از نادرترین گونه‌های ماهی است. اینجا همان جزیره‌ی بهشت است که منتظر است کشف شود. پالائو چند منطقه دارد جزیره بابل دوب بزرگترین جزیره پالائو می باشد. کورور دومین جزیره بزرگ پالائو است و شهری به همین نام ، بزرگترین شهر این کشور است.
جزایر جنوب غربی، گروهی از جزایر کوچک هستند که تنها یکصد نفر در آن‌ها ساکن هستند. و سرانجام جزایر راک که متشکل از گروهی از حدود 300 جزیره می باشد.

پالائو مقصدی عالی برای تفریحات منفعلانه
دریاچه‌ی مشهور ستاره‌ی دریایی نیز وجود دارد که خانه‌ی میلیون‌ها ستاره‌ی دریایی است. اغلب جزایر منشاء آتشفشانی دارند و سواحل مرجانی آن‌ها را احاحطه کرده‌اند.
جزایر پالائو، سواحلی زیبا با شن‌های سفید و جنگل‌های استوایی بزرگ و متراکم دارند. این موارد همان شرایط عالی برای یک تعطیلات متنوع و آرام‌بخش هستند.
گل‌ها و گیاهان خشکی و در داخل آب، آمیخته هستند. پالائو در معرض حوادث طبیعی نظیر طوفان، تندباد و سیل است. آب و هوای گرم استوایی کمی معتدل‌تر از باقی نقاط میکرونزیا است و مشخصه‌ی اصلی آن بارش از جولای تا اکتبر است. مساعدترین زمان برای سفر از فوریه تا آوریل است.

پالائو مقصدی عالی برای تفریحات منفعلانه
آب و هوا در جزیره پالائو
جزایر پالائو آب و هوای گرمسیری دارد. با سطح بالایی از رطوبت حدودا ۸۰ درصد. آب و هوای این منطقه به میزان زیادی غیرقابل پیش بینی است. گرچه هر زمان از سال احتمال بارندگی وجود دارد، اما بین ماه های ژوئیه و اکتبر بارندگی بیشتر است. ژوئن تا اوت بیشترین بارندگی را دارد به همین خاطر به گردشگران توصیه می شود در این ماه ها به پالائو سفر نکنند. فوریه و مارس خشک ترین ماه ها در پالائو هستند.

 

...
نویسنده : sami بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 20:39