کانکون شهری به شکل (ال )

ساخت وبلاگ
چکیده : کانکون شهری به شکل (ال ) کانکون شهری است به شکل (ال ) تفرجگاهی شیک با زیر ساخت های گردشگری زیبا م... با عنوان : کانکون شهری به شکل (ال ) بخوانید :

موزه مایا
موزه‌ی مایا در مرکز کانکون، برای درک بهتر تاریخ غنی و باارزش کانکون، حداقل ارزش یک بار دیدن را دارد. در این موزه به خوبی ریشه‌های فرهنگ سرخپوستی (مایا) ، از گذشته تا دنیای مدرن امروزی به تصویرکشیده شده است. این موزه 350 مجسمه و آثار به جای مانده در اطراف کانکون مانند بقایای اسکلت و... را در خود جای داده است؛ همچنین نقاشی‌های معمار مایایی و مجسمه‌هایی از( چیچن آیتی زا ) هر بیننده‌ای را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

تفرجگاه های زیبای شهر ناشناخته کانکون
موزه زیر آبی کانکون
یکی از غیر معمول‌ترین جاذبه‌های گردشگری کانکون، موزه زیر آبی است که در سال ۲۰۰۹، در پی خساراتی که طوفان به پارک ملی دریایی کانون وارد کرد؛ تأسیس شد؛ این مکان برای غواصان ماجراجو و حفظ منابع طبیعی، بسیار گزینه‌ی مناسبی است. در عمق سه و شش متری دریا، بیش از 500 مجسمه از چهره انسان در حالات مختلف و یک ماشین بتونی وجود دارد که توسط 6 هنرمند مکزیکی و بریتانیا به این موزه آورده شده است.

تفرجگاه های زیبای شهر ناشناخته کانکون

مکان باستانی ال مکو
ال مکو یکی دیگر از مکان‌های دیدنی کانکون است که در شمال سواحل اصلی قرار دارد و به سال 300 میلادی باز می‌گردد؛ این مکان از سال 1100 تا قرن شانزدهم و ورود مردمان اسپانیایی به این شهر، مرکز تجاری سرخپوستان مایا به حساب می‌آمد.
قصری با ارتفاع زیاد ، یگانه هرمی است که در این منطقه ساخته شده. در بالای هرم، بقایای مقبره‌های قدیمی با منظره‌ای زیبا رو به شهر، گردشگران را میخکوب می‌کند.

تفرجگاه های زیبای شهر ناشناخته کانکون
جزیره بانوان
مقصد بعدی، جزیره‌ای دوست‌داشتنی است با هفت کیلومتر طول و 650 متر عرض که در 13 کیلومتری کانکون قرار دارد؛ این جزیره در میان موج سواران به خاطر موج‌های بلند سواحل شرقی از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. بعلاوه برای مسافرانی که از شلوغی کلان شهرها گریزانند؛ انتخاب مناسبی است چراکه ترافیک در این شهر تنها به رفت و آمده اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها خلاصه می‌شود. به لطف رستوران‌های فوق‌العاده در این جزیره، در حالی که رو به دریا نشسته‌اید؛ می‌توانید غذاهای خوشمزه و سنتی این شهر را میل کنید.

تفرجگاه های زیبای شهر ناشناخته کانکون

 

...
نویسنده : sami بازدید : 23 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 17:58