کاخ روهان بوردو فرانسه

ساخت وبلاگ
چکیده : کاخی زیبا ساخته شده به سبک قدیمی اگر قصد دارید با تورهای ارزان خارجی به فرانسه سفر کنید ، سفربی... با عنوان : کاخ روهان بوردو فرانسه بخوانید :

ساخت کاخ هارون به دستور اسقف اعظم در قرن هجدهم در سال 1771 اغاز و در سال 1784 میلادی به پایان رسید و حدود سیزده سال به زول انجامید. در حال حاضر در بخش قدیمی شهر واقع شده است و به عنوان موزه هنرهای زیبا استفاده می شود. منطقه ای که کاخ روهان در آن قرار دارد شامل برخی محله های قدیمی که قدمت آنها به قرون وسطی بر می گردد. البته بارها در طول تاریخ مورد نوسازی و بازسازی قرا ر گرفته است اما همچنان معماری اصلی حفظ شده است. این کاخ، نمونه یکی از بهترین و زیباترین معماری های شهری و دیدنی های فرانسه محسوب می شود.

کاخی زیبا ساخته شده به سبک قدیمی
یکی از ویژگی های اصلی این ساختمان، راه پله بزرگ اصلی آن و اتاق هایی هستند که در طبقه همکف این کاخ به زیبایی با قاب های متنوع تزئین شده اند. همچنین ناهارخوری کاخ روهان نیز ویژگی های فوق العاده ای دارد.

کاخی زیبا ساخته شده به سبک قدیمی
اتاق های آن به سبک قدیمی ساخته و آراسته شده است. این اتاق تصویری روشن از معماری فضای داخلی در زمان های دور در بوردو به بیننده القا می کند. هدف ابتدایی ساخت این بنا، به عنوان کاخی برای اسقف اعظم بوده است. معماری آن در طول زمان شاهد تغییرات فراوانی بوده است. با تورهای اروپا سفر کنید و از دیدنی های فرانسه لذت ببرید.

 

...
نویسنده : sami بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 12 دی 1396 ساعت: 13:32