عجیب ترین سنت های اغاز سال نو میلادی

ساخت وبلاگ
چکیده : آداب و رسوم کشورهای مختلف در سال نو میلادی تور ارزان خارجی در سراسر جهان با ... با عنوان : عجیب ترین سنت های اغاز سال نو میلادی بخوانید :

دانمارک ، شکستن بشقاب
در کشور دانمارک ، خانواده ها تمامی ظروف و بشقاب های استفاده نشده ی خود تا سی و یک دسامبر را در مقابل دوستان و فامیل خود به سمت درب پرتاب می کنند و آن ها را می شکنند.

آداب و رسوم کشورهای مختلف در سال نو میلادی

فیلیپین ، اجسام گرد
در کشور زیبای فیلیپین ، اجسام گرد نمادی از سکه و ثروتند. این باور وجود دارد که نزدیک سال نو همه چیز باید گرد باشد تا وضع مالی خانواده در سال آینده خوب باشد. غذای گرد، لباس گرد، میوه های گرد و...

آداب و رسوم کشورهای مختلف در سال نو میلادی
هلند ، آتش زدن درختان کریسمس
در این کشور نیز مردم با جمع کردن درخت های کریسمس آتش بزرگی برپا کرده و به این ترتیب مشکلات و ناراحتی های سال کهنه را از بین برده و به سال جدید خوشامد می گویند

برمه ، پاشیدن آب به یکدیگر
در این کشور جنوب شرق آسیا مردم با پاشیدن آب به یکدیگر سال جدید را آغاز می کنند و هدفشان از این حرکت آغاز سال جدید با روحی پاک است.

آداب و رسوم کشورهای مختلف در سال نو میلادی

آمریکای جنوبی ، لباس زیر رنگی
ر برخی از کشورهای امریکای جنوبی، پوشیدن لباس های زیر رنگی، سرنوشت سال جدید مردم را تعیین می کند! لباس زیر قرمز به معنای عشق، طلایی به معنای ثروت و سفید به معنای صلح است.

ژاپن ، 108 زنگ
در این کشور در هنگام تحویل سال مردم سعی می کنند بخندند و شاد باشند و توجیح این حرکت این است که سعی می کنند تا نگرانی های سال کهنه را از یاد ببرند و درسال جدید خوش و شاد باشند و در شب سال نو، تمام زنگ ها را 108 بار به صدا در می آورند. براساس اعتقاد بودا، این امر پاکیزگی را با خود به همراه دارد.

آداب و رسوم کشورهای مختلف در سال نو میلادی
پرو ، فستیوال تاکاناکای
از جمله سنت های عجیب آغاز سال نو میلادی، دعوای مردم یکی از روستاهای کوچک پرو در روزهای پایان دسامبر برای حل مشکلات خود با یکدیگر است تا تمام کدورت ها را کنار گذاشته و سالی بدون کینه را آغاز کنند.

آداب و رسوم کشورهای مختلف در سال نو میلادی

 

 

...
نویسنده : sami بازدید : 23 تاريخ : دوشنبه 11 دی 1396 ساعت: 20:01